Европейско Първенство 2020 Програма с Мачове

ПРОМО КОД ПРИ РЕГИСТРАЦИЯ: SUPERBONUS

 

Programa 1Програма 2Програма 3
ПрограмаГрупиРезултати
ПрогнозиКоефициентиИстория

НачалоОтбориГрадТелевизия
11 Юли  ФиналГрадТелевизия
22:00Победител ПФ1
Победител ПФ2
Лондон
7 Юли  Полуфинал
22:00Победител ЧФ4
Победител ЧФ3
Лондон
6 Юли  Полуфинал
22:00Победител ЧФ2
Победител ЧФ1
Лондон
3 Юли  Четвъртфинали
19:00Победител ОФ3
Победител ОФ1
Баку
22:00Победител ОФ8
Победител ОФ7
Рим
2 Юли  Четвъртфинали
19:00Победител ОФ6
Победител ОФ5
Санкт Петербург
22:00Победител ОФ4
Победител ОФ2
Мюнхен
29 Юни  Осминафинали
19:00Англия
Германия
Лондон
22:00Швеция
Украйна
Глазгоу
28 Юни  Осминафинали
19:00Хърватия
Испания
Копенхаген
22:00Франция
Швейцария
Букурещ
27 Юни  Осминафинали
19:00Нидерландия
Чехия
Будапеща
22:00Белгия
Португалия
Севиля
26 Юни  Осминафинали
19:00Уелс
Дания
Амстердам
22:00Италия
Австрия
Лондон
23 Юни  Групова Фаза - 3ти кръг
19:00Швеция
Полша
Санкт Петербург
19:00Словакия
Испания
Севиля
22:00Германия
Унгария
Мюнхен
22:00Португалия
Франция
Будапеща
22 Юни  Групова Фаза - 3ти кръг
22:00Чехия
Англия
Лондон
22:00Хърватия
Шотландия
Глазгоу
21 Юни  Групова Фаза - 3ти кръг
19:00Украйна
Австрия
Букурещ
19:00Северна Македония
Нидерландия
Амстердам
22:00Финландия
Белгия
Санкт Петербург
22:00Русия
Дания
Копенхаген
20 Юни  Групова Фаза - 3ти кръг
19:00Италия
Уелс
Рим
19:00Швейцария
Турция
Рим
19 Юни  Групова Фаза - 2ри кръг
16:00Унгария
Франция
Будапеща

19:00Португалия
Германия
Мюнхен
22:00Испания
Полша
Севиля
18 Юни  Групова Фаза - 2ри кръг
16:00Швеция
Словакия
Санкт Петербург
19:00Хърватия
Чехия
Глазгоу
22:00Англия
Шотландия
Лондон
17 Юни  Групова Фаза - 2ри кръг
16:00Украйна
Северна Македония
Букурещ
19:00Дания
Белгия
Копенхаген
22:00Нидерландия
Австрия
Амстердам
16 Юни  Групова Фаза - 2ри кръг
16:00Финландия
Русия
Санкт Петербург
19:00Турция
Уелс
Баку
22:00Италия
Швейцария
Рим
15 Юни  Групова Фаза - 1ви кръг
19:00Унгария
Португалия
Будапеща
22:00Франция
Германия
Мюнхен
14 Юни  Групова Фаза - 1ви кръг
16:00Шотландия
Чехия
Глазгоу
19:00Полша
Словакия
Санкт Петербург
22:00Испания
Швеция
Севиля
13 Юни  Групова Фаза - 1ви кръг
16:00Англия
Хърватия
Лондон
19:00Австрия
Северна Македония
Букурещ
22:00Нидерландия
Украйна
Амстердам
12 Юни  Групова Фаза - 1ви кръг
16:00Уелс
Швейцария
Баку
19:00Дания
Финландия
Копенхаген
22:00Белгия
Русия
Санкт Петербург
11 Юни  Групова Фаза - 1ви кръг
22:00Турция
Италия
Рим


Пълна програма с всички мачове от Евро 2020. Вижте кога и къде ще се играят мачовете от Европейското Първенство и по коя телевизия ще се излъчват на живо.