Лига на Конференциите - Програма


ПрограмаГрупиПрогнозиРезултати
ПрограмаГрупиПрогнозиРезултати

Програма с Мачове от Лига на Конференциите
2021/2022

НачалоОтбориТелевизия
Четвъртък 30/09/2021Телевизия
19:45ЦСКА София
Будьо/Глимт
19:45Алашкерт
ХЯК Хелзинки
19:45ЛАСК Линц
Макаби Тел Авив
19:45Гент
Анортозис
19:45Партизан Белград
Флора
19:45Зоря Луганск
Рома
19:45АЗ Алкмаар
Яблонец
19:45Клуж
Рандерс
22:00Тотнъм
Мура
22:00Фейенорд
Славия Прага
22:00Унион Берлин
Макаби Хайфа
22:00ПАОК
Слован Братислава
22:00Копенхаген
Линкълн Ред Импс
22:00Витесе
Рен
22:00Базел
Каират
22:00Омония Никозия
Карабах
Четвъртък 21/10/2021Телевизия
17:30ХЯК Хелзинки
Макаби Тел Авив
19:45Анортозис
Флора
19:45Будьо/Глимт
Рома
19:45Алашкерт
ЛАСК Линц
19:45Фейенорд
Унион Берлин
19:45Макаби Хайфа
Славия Прага
19:45Копенхаген
ПАОК
19:45Мура
Рен
19:45Витесе
Тотнъм
19:45Карабах
Каират
22:00Партизан Белград
Гент
22:00ЦСКА София
Зоря Луганск
22:00Яблонец
Рандерс
22:00Клуж
АЗ Алкмаар
22:00Слован Братислава
Линкълн Ред Импс
22:00Базел
Омония Никозия
Четвъртък 04/11/2021Телевизия
17:30Флора
Анортозис
17:30Каират
Карабах
19:45Макаби Тел Авив
ХЯК Хелзинки
19:45ЛАСК Линц
Алашкерт
19:45Гент
Партизан Белград
19:45Зоря Луганск
ЦСКА София
19:45АЗ Алкмаар
Клуж
19:45Рандерс
Яблонец
19:45Линкълн Ред Импс
Слован Братислава
19:45Омония Никозия
Базел
22:00Рома
Будьо/Глимт
22:00Славия Прага
Макаби Хайфа
22:00Унион Берлин
Фейенорд
22:00ПАОК
Копенхаген
22:00Рен
Мура
22:00Тотнъм
Витесе
Четвъртък 25/11/2021Телевизия
17:30Каират
Базел
19:45ХЯК Хелзинки
Алашкерт
19:45Славия Прага
Фейенорд
19:45Макаби Хайфа
Унион Берлин
19:45Слован Братислава 
ПАОК
19:45Линкълн Ред Импс 
Копенхаген
19:45Рен
Витесе
19:45Мура 
Тотнъм
19:45Карабах 
Омония Никозия
22:00Макаби Тел Авив
ЛАСК Линц
22:00Флора 
Партизан Белград
22:00Анортозис
Гент
22:00Рома 
Зоря Луганск
22:00Будьо/Глимт 
ЦСКА София
22:00Яблонец
АЗ Алкмаар
22:00Рандерс 
Клуж
Четвъртък 09/12/2021Телевизия
19:45Алашкерт
Макаби Тел Авив
19:45ЛАСК Линц 
ХЯК Хелзинки
19:45Гент
Флора
19:45Партизан Белград
Анортозис
19:45Зоря Луганск
Будьо/Глимт
19:45ЦСКА София
Рома
19:45АЗ Алкмаар
Рандерс
19:45Клуж
Яблонец
22:00Фейенорд
Макаби Хайфа
22:00Унион Берлин
Славия Прага
22:00ПАОК
Линкълн Ред Импс
22:00Копенхаген
Слован Братислава
22:00Тотнъм
Рен
22:00Витесе
Мура
22:00Базел
Карабах
22:00Омония Никозия
Каират


Пълна програма на предстоящите мачовете от турнира Лига на Конференциите. Проследете класирането в груповата фаза и резултатите от елиминационната фаза.