Мачовете в Събота - ТВ Футболна Програма


ВчераДнесУтре
ПетъкСъбота
21.05.2022
Неделя

ТВ МАЧОВЕПРОГНОЗИ
ТВ МачовеПрогнози

НачалоОтбориТелевизия
Първа ЛигаТелевизия
19:15Царско Село
Локомотив София
19:15Пирин Благоевград
Ботев Враца
Серия АТелевизия
18:15Дженоа
Болоня
21:45Аталанта
Емполи
21:45Фиорентина
Ювентус
21:45Лацио
Верона
Ла ЛигаТелевизия
18:30Валенсия
Селта
Купа на Германия  ФИНАЛТелевизия
21:00Фрайбург
РБ Лайпциг
Лига 1Телевизия
22:00Анже
Монпелие

комбинирано предаване
22:00Брест
Бордо

комбинирано предаване
22:00Клермон
Лион

комбинирано предаване
22:00Ланс
Монако
22:00Лил
Рен

комбинирано предаване
22:00Лориан
Троа

комбинирано предаване
22:00Марсилия
Страсбург
22:00Нант
Сент Етиен

комбинирано предаване
22:00ПСЖ
Метц

комбинирано предаване
22:00Реймс
Ница

комбинирано предаване
Плейофи 1/2Телевизия
17:30Айндховен
АДО Ден Хааг
21:00Хераклес
Екселсиор
Плейофи 1/2Телевизия
22:00Шавеш
Морейренсе
Супер ЛигаТелевизия
16:00Алтай
Касъмпаша
16:00Сивасспор
Кайзериспор
19:00Бешикташ
Коняспор
19:00Йени Малатияспор
Фенербахче
Висша ЛигаТелевизия
17:00Краснодар
Ахмат Грозни
17:00Криля Советов
Локомотив Москва
17:00ЦСКА Москва
Ростов
17:00Динамо Москва
Сочи
17:00Рубин Казан
Уфа
17:00Арсенал Тула
Урал
17:00Нижни Новгород
Зенит
17:00Химки
Спартак Москва
Втора ЛигаТелевизия
16:45Септември Симитли
Хебър 1918
16:45Марек
Струмска Слава
16:45Монтана
Спартак Варна
16:45Спортист Своге
ЦСКА 1948 II
16:45Ботев Пловдив II
Марица Пловдив
16:45Созопол
Литекс
16:45Етър
Добруджа 1919
16:45Янтра 2019
Лудогорец II
Лига 1Телевизия
17:00Съндърланд
Уикъмб
Серия БТелевизия
19:00Пиза
Беневенто
Сегунда ДивисионТелевизия
21:00Картахена
Аморебиета
21:00Фуенлабрада
Спортинг Хихон
21:00Уеска
Реал Сосиедад II
21:00Малага
Бургос
23:00Алмерия
Алкоркон
23:00Ейбар
Тенерифе
23:00Жирона
Мирандес
23:00Ибиса
Реал Валядолид
23:00Лас Палмас
Реал Овиедо
23:00Понферадина
Леганес
ФА Къп ФИНАЛТелевизия
17:00Рейнджърс
Хартс
УЕФА Шампионска Лига - Жени ФИНАЛТелевизия
20:00Барселона
Лион
БундеслигаТелевизия
18:00Залцбург
Аустрия Клагенфурт
18:00Волфсбергер
Рапид Виена
18:00Аустрия Виена
Щурм Грац
Първа Дивизия АТелевизия
21:45Гент
Спортинг Шарлероа
21:45Мехелен
Генк
Купа на Гърция ФИНАЛТелевизия
20:00Панатинайкос
ПАОК
ЕлитсериенТелевизия
17:00Сандефьорд
Лилестрьом
19:00Молде
Кристиансунд
АлсвенсканТелевизия
16:00АИК
Сириус
18:30Хелзингборг
Варнамо
Серия АТелевизия
22:30Фламенго
Гояш
22:30Атлетико Гоянензе
Коритиба
Примера ДивисионТелевизия
02:00Кокуимбо Унидо
Унион Еспаньола
22:00Аудакс Италиано
Универсидад Католика
МЛСТелевизия
22:30Кълъмбъс Крю
Лос Анджелис
23:00ДиСи Юнайтед
Торонто
АФК КупаТелевизия
14:00Мохун Баган
Башундара Кингс
18:00Ал Кувейт
Ал Сееб
18:00Ал Араби
Шабаб Ал Халил
18:00Ал Кудс
Ал Нежмех
18:00Мазия
Гокулам
22:00Яблех
Ал Ансар
22:00Дофар
Ал Рифа
22:00Ийст Рифа
Тишрийн




ТВ програма със съботните мачовете, които ще бъдат предавани на живо в българските телевизионни канали. Подробна футболна програма с мачовете от топ първенствата в Европа и Света.