УЕФА Лига Европа - Програма


ПрограмаГрупиПрогнозиРезултати
ПрограмаГрупиПрогнозиРезултати

Програма с ТВ Мачове от Лига Европа
2021/2022

НачалоОтбориТелевизия
Четвъртък 30/09/2021Телевизия
19:45Реал Сосиедад
Монако
19:45Наполи
Спартак Москва
19:45Фенербахче
Олимпиакос
19:45Спарта Прага
Рейнджърс
19:45Лион
Брьондби
19:45Щурм Грац
ПСВ Айндховен
19:45Легия Варшава
Лестър
19:45Антверп
Айнтрахт Франкфурт
22:00Лудогорец
Цървена Звезда
22:00Лацио
Локомотив Москва
22:00Селтик
Байер Леверкузен
22:00Спортинг Брага
Мидтиланд
22:00Марсилия
Галатасарай
22:00Ференцварош
Реал Бетис
22:00Генк
Динамо Загреб
22:00Уест Хям
Рапид Виена
Вторник 19/10/2021Телевизия
17:30Селтик
Ференцварош
Сряда 20/10/2021Телевизия
17:30Спартак Москва
Лестър
Четвъртък 21/10/2021Телевизия
19:45Фенербахче
Антверп
19:45Лудогорец
Спортинг Брага
19:45Мидтиланд
Цървена Звезда
19:45Лацио
Марсилия
19:45Реал Бетис
Байер Леверкузен
19:45Рапид Виена
Динамо Загреб
22:00Спарта Прага
Лион
22:00Рейнджърс
Брьондби
22:00ПСВ Айндховен
Монако
22:00Щурм Грац
Реал Сосиедад
22:00Наполи
Легия Варшава
22:00Айнтрахт Франкфурт
Олимпиакос
22:00Локомотив Москва
Галатасарай
22:00Уест Хям
Генк
Четвъртък 04/11/2021Телевизия
19:45Лион
Спарта Прага
19:45Брьондби
Рейнджърс
19:45Реал Сосиедад
Щурм Грац
19:45Монако
ПСВ Айндховен
19:45Легия Варшава
Наполи
19:45Олимпиакос
Айнтрахт Франкфурт
19:45Галатасарай
Локомотив Москва
19:45Генк
Уест Хям
22:00Лестър
Спартак Москва
22:00Антверп
Фенербахче
22:00Спортинг Брага
Лудогорец
22:00Цървена Звезда
Мидтиланд
22:00Марсилия
Лацио
22:00Байер Леверкузен
Реал Бетис
22:00Ференцварош
Селтик
22:00Динамо Загреб
Рапид Виена
Сряда 24/11/2021Телевизия
17:30Спартак Москва
Наполи
Четвъртък 25/11/2021Телевизия
19:45Мидтиланд
Спортинг Брага
19:45Цървена Звезда
Лудогорец
19:45Галатасарай
Марсилия
19:45Локомотив Москва
Лацио
19:45Байер Леверкузен
Селтик
19:45Реал Бетис
Ференцварош
19:45Динамо Загреб
Генк
19:45Рапид Виена
Уест Хям
22:00Рейнджърс
Спарта Прага
22:00Брьондби
Лион
22:00ПСВ Айндховен
Щурм Грац
22:00Монако
Реал Сосиедад
22:00Лестър
Легия Варшава
22:00Олимпиакос
Фенербахче
22:00Айнтрахт Франкфурт
Антверп
Четвъртък 09/12/2021Телевизия
19:45Спарта Прага
Брьондби
19:45Лион
Рейнджърс
19:45Реал Сосиедад
ПСВ Айндховен
19:45Щурм Грац
Монако
19:45Легия Варшава
Спартак Москва
19:45Наполи
Лестър
19:45Антверп
Олимпиакос
19:45Фенербахче
Айнтрахт Франкфурт
22:00Лудогорец
Мидтиланд
22:00Спортинг Брага
Цървена Звезда
22:00Лацио
Галатасарай
22:00Марсилия
Локомотив Москва
22:00Селтик
Реал Бетис
22:00Ференцварош
Байер Леверкузен
22:00Генк
Рапид Виена
22:00Уест Хям
Динамо Загреб


Програма с всички предстоящи мачове в турнира Лига Европа. Вижте класирането и резултатите във втория по-сила европейски клубен турнир в Европа.