УЕФА Шампионска Лига - Програма


ПрограмаГрупиПрогнозиРезултати
ПрограмаГрупиПрогнозиРезултати

Програма с ТВ Мачове от Шампионска Лига
2021/2022

НачалоОтбориТелевизия
Вторник 28/09/2021Телевизия
19:45Аякс
Бешикташ
19:45Шахтьор Донецк
Интер
22:00ПСЖ
Манчестър Сити
22:00Порто
Ливърпул
22:00Милан
Атлетико Мадрид
22:00Реал Мадрид
Шериф
22:00РБ Лайпциг
Брюж
22:00Борусия Дортмунд
Спортинг Лисабон
Сряда 29/09/2021Телевизия
19:45Аталанта
Йънг Бойс
19:45Зенит
Малмьо
22:00Манчестър Юнайтед
Виляреал
22:00Ювентус
Челси
22:00Байерн Мюнхен
Динамо Киев
22:00Бенфика
Барселона
22:00Залзбург
Лил
22:00Волфсбург
Севиля
Вторник 19/10/2021Телевизия
19:45Брюж
Манчестър Сити
19:45Бешикташ
Спортинг Лисабон
22:00ПСЖ
РБ Лайпциг
22:00Атлетико Мадрид
Ливърпул
22:00Порто
Милан
22:00Аякс
Борусия Дортмунд
22:00Шахтьор Донецк
Реал Мадрид
22:00Интер
Шериф
Сряда 20/10/2021Телевизия
19:45Барселона
Динамо Киев
19:45Залзбург
Волфсбург
22:00Бенфика
Байерн Мюнхен
22:00Йънг Бойс
Виляреал
22:00Манчестър Юнайтед
Аталанта
22:00Лил
Севиля
22:00Челси
Малмьо
22:00Зенит
Ювентус
Вторник 02/11/2021Телевизия
19:45Волфсбург
Залзбург
19:45Малмьо
Челси
22:00Байерн Мюнхен
Бенфика
22:00Динамо Киев
Барселона
22:00Аталанта
Манчестър Юнайтед
22:00Виляреал
Йънг Бойс
22:00Севиля
Лил
22:00Ювентус
Зенит
Сряда 03/11/2021Телевизия
19:45Милан
Порто
19:45Реал Мадрид
Шахтьор Донецк
22:00Манчестър Сити
Брюж
22:00РБ Лайпциг
ПСЖ
22:00Ливърпул
Атлетико Мадрид
22:00Борусия Дортмунд
Аякс
22:00Спортинг Лисабон
Бешикташ
22:00Шериф
Интер
Вторник 23/11/2021Телевизия
19:45Динамо Киев
Байерн Мюнхен
19:45Виляреал
Манчестър Юнайтед
22:00Барселона
Бенфика
22:00Йънг Бойс
Аталанта
22:00Севиля
Волфсбург
22:00Лил
Залзбург
22:00Челси
Ювентус
22:00Малмьо
Зенит
Сряда 24/11/2021Телевизия
19:45Бешикташ
Аякс
19:45Интер
Шахтьор Донецк
22:00Манчестър Сити
ПСЖ
22:00Брюж
РБ Лайпциг
22:00Атлетико Мадрид
Милан
22:00Ливърпул
Порто
22:00Спортинг Лисабон
Борусия Дортмунд
22:00Шериф
Реал Мадрид
Вторник 07/12/2021Телевизия
19:45ПСЖ
Брюж
19:45РБ Лайпциг
Манчестър Сити
22:00Милан
Ливърпул
22:00Порто
Атлетико Мадрид
22:00Борусия Дортмунд
Бешикташ
22:00Аякс
Спортинг Лисабон
22:00Реал Мадрид
Интер
22:00Шахтьор Донецк
Шериф
Сряда 08/12/2021Телевизия
19:45Ювентус
Малмьо
19:45Зенит
Челси
22:00Байерн Мюнхен
Барселона
22:00Бенфика
Динамо Киев
22:00Манчестър Юнайтед
Йънг Бойс
22:00Аталанта 
Виляреал
22:00Залзбург
Севиля
22:00Волфсбург
Лил


Пълна тв програма с всички мачове от Шампионска Лига, които ще бъдат излъчени на живо. Вижте класирането и резултатите в най-престижния европейски клубен турнир.